Plašs krāšņu tiek piedāvāti dažādas krāsas un stilus. Nosakot daži no jūsu prasībām, tas ļaus jums koncentrēties uz tām krāsnīm, kas atbilst šīm prasībām. Šīs krāsnis ir absolūti videi draudzīga, jo neviens koks vai jebkuri citi tīri resursi ir jāiznīcina, lai degvielu savā atzinumā. malkas krāsnis ir pieejami daudzi veidos. Vēsturiski šie krāsnis ir diezgan bieži, pirms kopā ar pašreizējās reizes. Turklāt tās ir mehāniska, kas nozīmē, ka viņi var dot blāvi, bet nepārtrauktu skaņu, kamēr darbojas. Ir grūti noteikt, kas ir optimālas / optimāli koka krāsnis jūsu mājās ar visiem šiem veidiem, lai izvēlētos no, bet par lielu daļu, tie ir diezgan droša un energoefektīvu. Malkas krāsnis

koksne krāsnis Chronicles

granulu krāsnis izmantot īpašu granulu degvielu. Koksnes granulas tiek piedāvātas maz maisos, kas ir viegli pārvadāt. Ir iespējams pat mēģināt nopelnīt koksnes granulas ar sevi. Tāpēc nav nepieciešams izmantot zemu pelnu granulas, šīs sistēmas ietvaros.

Par malkas krāsnīm sāpes

Ne tikai jūs varētu sadedzināt uz koka, bet jūs varētu arī izmantot papīru (uzmanīgi!) Tas ir ieteicams, lai novāktu šo dažādus koksnes agri kalendārais gads, kad tu esi spējīgs pavasarī, lai jūs varētu būt iespēja izmantot šo koksni gaidāmajā ziemā. Green koksni var iegādāties par pazeminātām cenām, bet jums vajadzētu būt gatavi iegādāties krietni pirms laika, izmantojot to. Tas tiek uzskatīts par masīvkoka, kas nozīmē, tas ir smags un degs uz ilgstošāku laika periodu nekā skujkokiem.

Koka krāsnis: Ultimate Ērtības

Ozols ir pats labākais, bet jebkura grūti koks gatavojas darīt. Kā degvielas piegādes, koks atšķiras no vairākiem aspektiem. Atšķirībā no ogļu, naftas un gāzes, tas nodrošina atjaunojamās enerģijas avots. Pamatojoties uz vietas jūs dzīvojat, tur ir daudz rezerves koksnes jūs varat savākt un izmantot. Ir daudz dažādu veidu kamīni un malkas krāsnīm, izmantojot plašu dažādu stikla. Pirms tas ir iespējams, lai sadedzinātu koksnes jums nepieciešama dažus piederumus.

Kā jums tuvu iegādājoties koka plīts, jums vajadzētu paturēt prātā, ka krāsnis ir lielisks ieguldījums. Koka krāsnis ir aptuveni diezgan, bet, vismaz 250 gadu desmitus. Līdz ar to, tie var nebūt labākā izvēle, ja jūs meklējat zaļu apkures vienību. Turklāt lielākā daļa koka krāsnis ir neticami smags. Viņi var rīkoties 16-20 collu žurnālu.

Koksnes krāsns ir spēcīgs un pievilcīgs pieeja, lai apsildītu savu māju. Daudzi koka krāsnis ietver ūdens rezervuārus. Nu, lai sāktu ar jums vēlas lielisku sertificētu koka plīts.

Koka krāsnis: Ultimate Ērtības

Liela daļa šodienas krāšņu ietver termometri ievietota, padarot šo soli viegli. Ziepakmens krāsns būs ne tikai saglabājas uz ilgāku laiku, turklāt, tas izstaro ērtāku siltumu pār ilgstošāku laika periodu. Tagad dienas jūs atradīsiet diezgan daudz unikālu krāšņu pieejami tirgū. Pat tad, kad jūs iegādāties pienācīgas krāsni jums joprojām ir saprast, kā tas darbojas droši. Gandrīz visas jaunākas krāsnis un lielākā daļa no vecākiem modeļiem var gūt labumu no šāda veida papildus.