Mūsdienu kamīni ierodas diapazonā estētikas izvēlēties no. Tātad šis mūsdienu kamīni var būt jūsu ļoti pirmā izvēle, un jūs varat darīt pārlūkot pats pirmais no mūsdienu kamīni dizainu un mūsdienu kamīni dizaina idejas, kas tur jums ir iespēja redzēt dažādus to ar mūsdienu kamīni attēlus. Šādos gadījumos, mākslīgās kamīns mēdz būt tiešām lieliska alternatīva. Šī spīdīgs kamīns ir lielisks papildinājums Jūsu mājai. Arī šie kamīni ļauj homeowners patika viņu pagalmos ilgāk rudens sezonā, turot tos silts nevis huddling iekšā un pētot pagalmu ar logu. Daudzas reizes āra kamīni šķiet līdzīgas, bet nav tas pats materiāls, svars vai izmēri. Šādi āra kamīni piedāvāt Summertime pulcēšanās ar patīkamu gaisotni, un viņi vairāk pieejamu, nekā jūs varētu domāt.

Gēla kamīni ir ne tikai vienkārši, lai saglabātu, bet viņi arī visvairāk energoefektīvi, ekonomisks siltummezgli, kas pieejami tirgū. Ikreiz, kad jūs picking vislabāko gēla kamīns ievietot jūsu dzīvesvietas vai birojā ir pāris lietas, jums ir jāzina, pirms pirkšanas. Želeja degvielas kamīni jums ir pievilcību ugunsgrēka bez kāda no traucējumu, ko rada koksni. Vispirms jums ir nepieciešams, lai atrastu malku, tad jums ir nepieciešams organizēt to īpašs veids, atrast iekurs sāk uguns un saglabāt to.

pieskarieties vadus ar otru, lai redzētu, vai kamīns aizdegas. Šis kamīns izmanto nekustamā liesmas gēla degvielu. Turklāt, gēla pildītām kamīni ir tendence būt vairāk pieejamu nekā dizaineru kamīnu, kas deg šķidra etanolu. Uz lielāka mēroga, tur ir pastāvīga āra kamīns.

Jūs esat spējīgi droši baudīt savu skaisto kamīns, ņemot vērā pievienotās, izmantojot stikla kamīna durvis drošību. Bezdūmu kamīns var būt liels plus, kas ir droša un nav karsts uz tausti. Pretējā puses, uzstādot mūsdienu kamīns ir ne tikai vienkāršs un progresīvs, bet arī videi draudzīga un ekonomiska. Kā parasto iekštelpu kamīns, āra kamīns var būt pagarinājums no mājas vai terases, vai arī tas var būt pilnīgi brīvi stāvošas. Ja jūs nolemjat, lai iegūtu māla āra kamīns, būt pārliecināti, jūs veikt papildu drošības pasākumus.

Par Spark Modern Kamīni atspēkoja History

Jūs atradīsiet liesmas, bet jums ir nepieciešams nulles dūmu, oša vai kvēpu risināt. Jūs arī nav nekādu atklātu liesmu, lai jūsu apdrošināšanas segums nav gatavojas izmaksas jums tik daudz. Atcerieties, jums ir apstrādes uguns. Šī iemesla dēļ, jums būtu veikt ugunsgrēku, jums ir sausa posa pret gaismu, lai iegūtu savu uguns dedzināšana.

Daži mūsdienu dizainu izmantot ilgtspējīgu biodegvielu. Jums ir ne tikai nāksies diezgan maz dizainu, stilu un krāsas, bet jūs arī izgriezt vidēju cilvēks tālākpārdevējiem un tērēt mazāk par savu finanšu plānu. Tāpēc, ka jūs varat pateikt, mēs esam ieguvuši daudz stilu, lai izvēlētos no, bet nekautrējieties uzdot jebkādus jautājumus par pārliecināts komplektu vai vārsta veidam. Kurš materiāls jums izvēlēties un kā sīki jūs vēlētos, lai izgreznot vai stils tas palielinās cenu uzstādīšana. Par šo īpašo gēla kamīna izskats var saskaņot jebkuru apdare jebkurā dzīves, un tas ir vienkārši tīrīt. Tas ir ļoti atšķirīga, un veicinās izskatu jebkurā telpā. Tā piebilst lielisku izskatu jūsu mājā pat tiklīdz uguns deg tā iekšpusē.